Przewodniczący:

Sekretarz:
  • Krystian Kodura

Szanowni Rodzice,

Rada Rodziców ustaliła wysokość dobrowolnej wpłaty na fundusz na rok 2019/2020:

Całkowita składka wynosi 80zł i składa się z dwóch części:

I. 35zł na Mikołajki (zakup paczek, zorganizowanie spotkania z Mikołajem) płatne do 30.09.2019r.

II. 45zł na Radę Rodziców (zakup nagród w konkursach rodzinnych, zakup pomocy do wykonania ozdób na kiermasz świąteczny, organizacja uroczystości rodzinnych, balu karnawałowego, zakup upominków dla absolwentów Przedszkola, organizacja Dnia Rodziny) płatne do 14.10.2019r.

Uiszczenie tej składki umożliwi Państwa dzieciom udział w tych atrakcjach, skorzystanie z poczęstunku oraz otrzymania upominku podczas Święta Dzień Rodziny.

Uprzejmie prosimy o terminowe wpłacanie składek.

Składki będą zbierane przez skarbników poszczególnych grup przedszkola i wpłacone na rachunek RR (tzn. rachunek Skarbnika i Sekretarza RR).

Jeżeli mają jakiejś Państwa pytania lub uwagi, bądź pomysły, proszę o kontakt z trójkami grupowymi lub Przewodniczącymi Rady Rodziców.

Materiały do pobrania

Prezent dla Kacperka Ryło

W czwartek 05.12.2019r. nasze Przedszkole odwiedzi Święty Mikołaj. Wręczy On prezenty naszym małym Pociechom oraz zapozuje z Nimi do zdjęć. Rada Rodziców Przedszkola uznała, że w tak szczęśliwym dla wszystkich dniu należałoby podzielić się tą radością też z innymi. Dlatego w dniu 19.11.2019r. podczas spotkania Rady Rodziców, podjęto uchwałę w której brzmieniu ustalono, iż pozostała część kwoty, niewykorzystana podczas zakupu prezentów mikołajowych (tj. ok. 7zł/dziecko – w sumie 750zł), zostanie przekazana na rzecz Kacperka Ryło, którego historia ujmuje wszystkich za serca. Pragniemy, aby nasze dzieci również miały w to swój wkład, dlatego dadzą wyraz tej szlachetnej pomocy w postaci symbolicznych prezentów przygotowanych w grupach, które zostaną przekazane Świętemu Mikołajowi podczas jego wizyty.
Wszystkim Rodzicom serdecznie dziękujemy, a małemu Kacperkowi życzymy wiele uśmiechu na twarzy i jeszcze wspanialszych prezentów mikołajowych.